O nas

Szkółka Siatkarska BLOK w Warszawie

Szkółka Siatkarska BLOK swoją działalność rozpoczęła w Warszawie w 2008 r. Jest pierwszą samodzielną Szkółką w Polsce, która nie jest refundowana. Naszym celem jest nauka i doskonalenie umiejętności technicznych oraz taktycznych dzieci i młodzieży na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są ciekawie, fachowo i atrakcyjnie przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Zawodnicy i zawodniczki bardzo często uczestniczą w różnego rodzaju turniejach siatkarskich, a najstarsze grupy biorą udział w amatorskich rozgrywkach ligowych. Nasza szkółka współpracuje z wieloma renomowanymi klubami siatkarskimi w Warszawie, między innymi UKS ATENA, MDK Pałac Młodzieży, MOS WOLA.

W wakacje i ferie zimowe na obozach szkoleniowych nasi zawodnicy podnoszą swoje umiejętności siatkarskie oraz biorą udział w atrakcyjnych formach aktywności ruchowej.

Najmłodszymi adiunktami siatkówki w Szkółce są dziewczęta i chłopcy w wieku 5 lat. Rozpoczynając szkolenie mini siatkówki, bardzo dużo czasu poświęcamy ćwiczeniom ogólnorozwojowym, zabawie oraz edukacji przez sport. Bardzo ważne w początkowym etapie przygody siatkarskiej jest zadowolenie i pasja, dlatego zajęcia prowadzone są bez stresu i presji na wynik.