Kadra instruktorów współpracujących ze Szkółką Siatkarską BLOK w Warszawie

Paweł
Gieracki

Paweł Gieracki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Były zawodnik piłki siatkowej, a obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej. Instruktor survivalu i narciarstwa oraz trener siatkówki, który z pasją dzieli się wiedzą i umiejętnościami z młodymi adiunktami siatkówki.

Anna
Bubula

Anna Babula

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, nauczyciel wychowania fizycznego, trener narciarstwa biegowego w klubie LKS "HILLTOP" Wiśniowa - Osieczany, instruktor lekkiej atletyki, piłki ręcznej, piłki nożnej, fitness, pływania, gimnastyki, aqua aerobiku i narciarstwa zjazdowego.

Małgorzata
Danielczuk

Małgorzata Danielczuk

Absolwentka WSP w Bydgoszczy, kierunek nauczanie początkowe z plastyką. Nauczycielka w S.P. nr 69 w Warszawie, animatorka zajęć artystycznych. Oprócz pracy z dziećmi zajmuje się malarstwem, a wolne chwile spędza przy książce przygodowej.

Anna
Trybułab

Anna Trybuła

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, nauczyciel wychowania fizycznego, trener narciarstwa biegowego, instruktor narciarstwa zjazdowego. Biegaczka narciarska, pasjonatka fotografii, malarstwa, miłośniczka gór i jezior.

Justyna
Zajączkowska

Justyna Zajączkowska

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem niemieckim. Aktualnie studentka Uniwersytetu Śląskiego – studia II stopnia. Ukończony kurs Pomocnika Instruktora Narciarstwa PZN.

Tomasz
Mączko

Tomasz Mączko

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Turystyka i Rekreacja. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością narciarstwo zjazdowe oraz survivalu. Miłośnik podróży, wędrówek górskich, a także dwóch kółek i białego szaleństwa.

Krzysztof
Zajączkowski

Krzysztof Zajączkowski

Absolwent PWSZ w Raciborzu i AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne, nauczyciel wychowania fizycznego. Posiada uprawnienia instruktora gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz instruktora rekreacji ruchowej z specjalnością - narciarstwo zjazdowe.

Marzena
Bartnik

Marzena Bartnik

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i Uniwersytetu Pedagogicznego również w tym mieście. Od dwóch lat pracuję w Niepublicznym Przedszkolu Tuptusiowo w Krakowie pełniąc funkcję wychowawcy oraz prowadząc dodatkowo zajęcia z rytmiki i gimnastyki ogólnorozwojowej.

Konrad
Cop

Konrad Cop

Student pierwszego roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum Sportowym. Trener II klasy piłki siatkowej oraz menadżer sportu.